Результаты поиска GRM1885C1H220GA01J
Найдено 3 результатов.
  • Murata Manufacturing — Murata Manufacturing GRM1885C1H220GA01J Applications: General Purpose Capacitance: 22pF Features: - Lead Spacing: * Lead Style: * Mounting Type: * Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Package / Case: * Ratings: - Series: GRM Size / Dimension: * Temperature Coefficient: C0G, NP0 Thickness: * Tolerance: В±2% Voltage - Rated: 50V RoHS: yes Voltage Rating: 50 V Temperature Coefficient / Code: C0G (NP0) Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: General Type MLCCs Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.8 mm H Factory Pack Quantity: 10000 Termination Style: SMD/SMT
  • Murata Electronics — Murata Manufacturing GRM1885C1H220GA01J Applications: General Purpose Capacitance: 22pF Features: - Lead Spacing: * Lead Style: * Mounting Type: * Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Package / Case: * Ratings: - Series: GRM Size / Dimension: * Temperature Coefficient: C0G, NP0 Thickness: * Tolerance: В±2% Voltage - Rated: 50V RoHS: yes Voltage Rating: 50 V Temperature Coefficient / Code: C0G (NP0) Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: General Type MLCCs Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.8 mm H Factory Pack Quantity: 10000 Termination Style: SMD/SMT