Результаты поиска GRM155R71H221JA01J
Найдено 3 результатов.
  • Murata Manufacturing — Murata Manufacturing GRM155R71H221JA01J Applications: General Purpose Capacitance: 220pF Features: - Lead Spacing: * Lead Style: * Mounting Type: * Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Package / Case: * Ratings: - Series: GRM Size / Dimension: * Temperature Coefficient: X7R Thickness: * Tolerance: В±5% Voltage - Rated: 50V RoHS: yes Voltage Rating: 50 V Temperature Coefficient / Code: X7R Case Code - in: 0402 Case Code - mm: 1005 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: General Type MLCCs Capacitance - nF: 0.22 nF Dimensions: 0.5 mm W x 1 mm L x 0.5 mm H Factory Pack Quantity: 50000 Termination Style: SMD/SMT
  • Murata Electronics — Murata Manufacturing GRM155R71H221JA01J Applications: General Purpose Capacitance: 220pF Features: - Lead Spacing: * Lead Style: * Mounting Type: * Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Package / Case: * Ratings: - Series: GRM Size / Dimension: * Temperature Coefficient: X7R Thickness: * Tolerance: В±5% Voltage - Rated: 50V RoHS: yes Voltage Rating: 50 V Temperature Coefficient / Code: X7R Case Code - in: 0402 Case Code - mm: 1005 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: General Type MLCCs Capacitance - nF: 0.22 nF Dimensions: 0.5 mm W x 1 mm L x 0.5 mm H Factory Pack Quantity: 50000 Termination Style: SMD/SMT