Результаты поиска GRM033R71C222KA88J
Найдено 2 результатов.
  • Murata Manufacturing — Murata Manufacturing GRM033R71C222KA88J Applications: General Purpose Capacitance: 2200pF Features: - Lead Spacing: * Lead Style: * Mounting Type: * Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Package / Case: * Ratings: - Series: GRM Size / Dimension: * Temperature Coefficient: X7R Thickness: * Tolerance: В±10% Voltage - Rated: 16V