Результаты поиска GQM1875C2ER75CB12D
Найдено 2 результатов.
  • Murata Manufacturing — Murata Manufacturing GQM1875C2ER75CB12D Applications: RF, Microwave, High Frequency Capacitance: 0.75pF Features: High Q, Low Loss Lead Spacing: * Lead Style: * Mounting Type: * Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Package / Case: * Ratings: - Series: GQM Size / Dimension: * Temperature Coefficient: C0G, NP0 Thickness: * Tolerance: В±0.25pF Voltage - Rated: 250V Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RoHS: yes Voltage Rating: 250 V Temperature Coefficient / Code: C0G (NP0) Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: Low ESR MLCCs Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.7 mm H Factory Pack Quantity: 4000 Termination Style: SMD/SMT
  • Murata Electronics — Murata Manufacturing GQM1875C2ER75CB12D Applications: RF, Microwave, High Frequency Capacitance: 0.75pF Features: High Q, Low Loss Lead Spacing: * Lead Style: * Mounting Type: * Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Package / Case: * Ratings: - Series: GQM Size / Dimension: * Temperature Coefficient: C0G, NP0 Thickness: * Tolerance: В±0.25pF Voltage - Rated: 250V Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RoHS: yes Voltage Rating: 250 V Temperature Coefficient / Code: C0G (NP0) Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: Low ESR MLCCs Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.7 mm H Factory Pack Quantity: 4000 Termination Style: SMD/SMT