Результаты поиска GJM0335C1ER50CB01D
Найдено 1 результатов.
  • Murata Manufacturing — Murata Manufacturing GJM0335C1ER50CB01D Applications: RF, Microwave, High Frequency Capacitance: 0.50pF Features: High Q, Low Loss Lead Spacing: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Package / Case: 0201 (0603 Metric) Ratings: - Series: GJM Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Temperature Coefficient: C0G, NP0 Thickness: 0.30mm Tolerance: В±0.25pF Voltage - Rated: 25V Other Names: 490-3051-2