Результаты поиска GCM216R72A332KA37D
Найдено 1 результатов.
  • Murata Manufacturing — Murata Manufacturing GCM216R72A332KA37D Applications: Automotive Capacitance: 3300pF Features: - Lead Spacing: * Lead Style: * Mounting Type: * Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Package / Case: * Ratings: AEC-Q200 Series: GCM Size / Dimension: * Temperature Coefficient: X7R Thickness: * Tolerance: В±10% Voltage - Rated: 100V