Результаты поиска G2RL-24 DC12
Найдено 2 результатов.
  • Omron Corporation — Omron Corporation G2RL-24 DC12 Circuit: DPDT (2 Form C) Coil Current: 33.3mA Coil Resistance: 360ohm Coil Type: Standard Coil Voltage: 12VDC Coil Voltage Vdc Nom: 12V Contact Configuration: DPDT Contact Current Max: 8A Contact Form: DPDT (2 Form C) Contact Rating (current): 8A Contact Rating @ Voltage: 8A @ 250VAC Contact Voltage Ac Nom: 250V Contact Voltage Dc Nom: 30V Control Off Voltage (min): 1.2 VDC Control On Voltage (max): 8.4 VDC ID_COMPONENTS: 2230930 Mounting Type: Through Hole Relay Type: General Purpose Series: G2RL Switching Voltage: 440VAC, 300VDC - Max Termination Style: PC Pin Turn Off Voltage (min): 1.2 VDC Turn On Voltage (max): 8.4 VDC Other Names: G2RL-24-DC12, G2RL24DC12, Z147