Результаты поиска FRM200GR-73-75R
Найдено 2 результатов.
  • YAGEO Corporation — YAGEO Corporation FRM200GR-73-75R Case: Axial Composition: Metal Film Features: Flame Proof, Fusible Height: - Lead Style: Through Hole Package / Case: Axial Power (watts): 2W Resistance (ohms): 75 Resistance In Ohms: 75.0 Series: FRM Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) Temperature Coefficient: ?±200ppm/?°C Tolerance: ?±2%