Результаты поиска FMP100JR-52-56R
Найдено 1 результатов.
  • YAGEO Corporation — YAGEO Corporation FMP100JR-52-56R Case: Axial Composition: Metal Film Features: Flame Proof Height: - Lead Style: Through Hole Package / Case: Axial Power (watts): 1W Resistance (ohms): 56 Resistance In Ohms: 56.0 Series: FMP Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Temperature Coefficient: ?±100ppm/?°C Tolerance: ?±5% Other Names: 56WTR