Результаты поиска F971V225MBA
Найдено 2 результатов.
  • Nichicon corporation — AVX Corporation F971V225MBA Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD RoHS: yes Capacitance: 2.2 uF Voltage Rating: 35 V ESR: 3.8 Ohms Tolerance: 20 % Case Code - in: 1411 Case Code - mm: 3528 Height: 1.9 mm Mfr Case Code: B Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Series: F97 Product: Tantalum Solid High Reliability Dimensions: 2.8 mm W x 3.5 mm L Dissipation Factor DF: 4 Leakage Current: 0.8 uA Package / Case: 1411 (3528 metric) Termination Style: SMD/SMT
  • AVX Corporation — AVX Corporation F971V225MBA Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD RoHS: yes Capacitance: 2.2 uF Voltage Rating: 35 V ESR: 3.8 Ohms Tolerance: 20 % Case Code - in: 1411 Case Code - mm: 3528 Height: 1.9 mm Mfr Case Code: B Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Series: F97 Product: Tantalum Solid High Reliability Dimensions: 2.8 mm W x 3.5 mm L Dissipation Factor DF: 4 Leakage Current: 0.8 uA Package / Case: 1411 (3528 metric) Termination Style: SMD/SMT