Результаты поиска F931E684KAA
Найдено 2 результатов.
  • Nichicon corporation — AVX Corporation F931E684KAA RoHS: yes Capacitance: 0.68 uF Voltage Rating: 25 V ESR: 7.6 Ohms Tolerance: 10 % Case Code - in: 1206 Case Code - mm: 3216 Height: 1.6 mm Mfr Case Code: A Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Series: F93 Product: Tantalum Solid Standard Grade - Other Various Capacitance - nF: 680 nF Capacitance - pF: 680000 pF Dimensions: 1.6 mm W x 3.2 mm L Package / Case: 1206 (3216 metric) Termination Style: SMD/SMT
  • AVX Corporation — AVX Corporation F931E684KAA RoHS: yes Capacitance: 0.68 uF Voltage Rating: 25 V ESR: 7.6 Ohms Tolerance: 10 % Case Code - in: 1206 Case Code - mm: 3216 Height: 1.6 mm Mfr Case Code: A Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Series: F93 Product: Tantalum Solid Standard Grade - Other Various Capacitance - nF: 680 nF Capacitance - pF: 680000 pF Dimensions: 1.6 mm W x 3.2 mm L Package / Case: 1206 (3216 metric) Termination Style: SMD/SMT