Результаты поиска EVU-E2AF25B24
Найдено 1 результатов.
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components EVU-E2AF25B24 Actuator Diameter: 6.00mm Actuator Length: 18.20mm Actuator Type: Flatted Shaft Adjustment Type: Side Adjustment Number Of Turns: Single Package / Case: Square - 0.610" L x 0.374" W x 0.311" H (15.50mm x 9.50mm x 7.90mm) Power (watts): 0.05W, 1/20W Resistance (ohms): 20K Resistance In Ohms: 20.0K Resistive Material: - Rotation: 300В° Series: EVU Temperature Coefficient: - Termination Style: Through Hole Tolerance: В±20% RoHS: yes Product: Rotary Potentiometer Mounting Style: Through Hole Number of Turns: 1 Resistance: 20 kOhms Shaft Type: Flatted / D Power Rating: 50 mW Dimensions: 9 mm x 9 mm Shaft Length: 25 mm Factory Pack Quantity: 200 Type: Rotary with Insulated Shaft Other Names: EVUE2AF25B24, P3P5203