Результаты поиска EVM-2NSX80B15
Найдено 3 результатов.
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation EVM2NSX80B15 Mounting Type: SMD No. Of Turns: 1 Potentiometer Mounting: SMD Power Rating: 150mW Resistance Tolerance: ± 25% Rohs Compliant: Yes Temperature Coefficient: ± 250ppm/°C Track Resistance: 100kohm
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components EVM-2NSX80B15 Adjustment Type: Top Adjustment Mounting Type: Surface Mount Number Of Turns: Single Package / Case: Square - 0.111" L x 0.087" W x 0.032" H (2.81mm x 2.20mm x 0.81mm) Power (watts): 0.15W Resistance (ohms): 100K Resistance In Ohms: 100K Resistive Material: Cermet Series: EVM Taper: Linear Temperature Coefficient: В±250ppm/В°C Tolerance: В±25% Other Names: EVM2NSX80B15, P2N104TR