Результаты поиска ERZ-VF2M271
Найдено 5 результатов.
  • Panasonic Corporation —
  • Panasonic Corporation —
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components ERZ-VF2M271 Ac Voltage Rating (max): 175VAC Clamping Current: 10A Clamping Voltage: 455V Dc Voltage Rating (max): 225VDC Energy: 12Joule Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Mounting: Surface Mount Operating Temp Range: -40C to 85C Operating Temperature Range: - 40 C to + 85 C Peak Surge Current: 125 A Product: MOV Product Depth (mm): 6mm Product Height (mm): 3.2mm Product Length (mm): 8mm Series: ERZ-VF Surge Current (max): 600A Surge Energy Rating: 0.9 J Termination Style: SMD/SMT Varistor Voltage: 270V Voltage Rating Ac: 14 V Voltage Rating Dc: 18 V Product Category: Varistors RoHS: yes Voltage Rating DC: 225 V Voltage Rating AC: 175 V Diameter: 6 mm Case Diameter: 6 mm Case Width: 6 mm Dimensions: 6 mm Dia. x 6 mm W x 8 mm L x 3.2 mm H Factory Pack Quantity: 2000 Other Names: ERZVF2M271, P7344TR