Результаты поиска ERZ-VF2M201
Найдено 4 результатов.
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components ERZ-VF2M201 Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Product: MOV RoHS: yes Voltage Rating DC: 170 V Voltage Rating AC: 130 V Clamping Voltage: 340 V Diameter: 6 mm Peak Surge Current: 600 A Surge Energy Rating: 8 J Operating Temperature Range: -40 C to + 85 C Mounting: SMD/SMT Case Diameter: 6 mm Case Width: 6 mm Dimensions: 6 mm Dia. x 6 mm W x 8 mm L x 3.2 mm H Series: MK Factory Pack Quantity: 2000 Termination Style: SMD/SMT Varistor Voltage: 200 V Other Names: ERZVF2M201, P7341TR