Результаты поиска ERZ-VF2M151
Найдено 4 результатов.
  • Panasonic Corporation —
  • Panasonic Corporation —
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation ERZ-VF2M151 Ac Voltage Rating (max): 95VAC Clamping Current: 10A Clamping Voltage: 250V Dc Voltage Rating (max): 125VDC Energy: 6Joule Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Mounting: Surface Mount Operating Temp Range: -40C to 85C Product: MOV Product Depth (mm): 6mm Product Height (mm): 3.2mm Product Length (mm): 8mm Surge Current (max): 600A Varistor Voltage: 150V Other Names: ERZVF2M151, P7340TR