Результаты поиска ERJ-3EKF1003V
Найдено 1 результатов.
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components ERJ-3EKF1003V Case: 0603 (1608 metric) Composition: Thick Film Features: - Height: 0.018" (0.45mm) Lead Style: Surface Mount (SMD - SMT) Package / Case: 0603 (1608 Metric) Power (watts): 0.1W, 1/10W Resistance (ohms): 100K Resistance In Ohms: 100K Series: ERJ Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Temperature Coefficient: ?±100ppm/?°C Tolerance: ?±1% Other Names: ERJ3EKF1003V, P100KHTR