Результаты поиска ERJ-1GEF1002C
Найдено 1 результатов.
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation ERJ-1GEF1002C Case Style: Molded Construction: Rectangular Failure Rate: Not Required Lead Free Status / Rohs Status: Compliant Operating Temp Range: -55C to 125C Package / Case: 0201 Power Rating(s): 1/20W Product Depth (mm): 0.3mm Product Height (mm): 0.23mm Product Length (mm): 0.6mm Resistance: 10kohm Temperature Coefficient: В±200 Tolerance (+ Or -): 1% Type: Thick Film RoHS: yes Tolerance: 1 % Power Rating: 50 mW Voltage Rating: 25 V Case Code - in: 0201 Case Code - mm: 0603 Series: ERJ Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Dimensions: 0.3 mm W x 0.6 mm L x 0.23 mm H Product: Thick Film Resistors SMD Factory Pack Quantity: 15000 Termination Style: SMD/SMT