Результаты поиска ERB1885C2E820GDX5D
Найдено 1 результатов.
  • Murata Manufacturing — Murata Manufacturing ERB1885C2E820GDX5D Applications: RF, Microwave, High Frequency Capacitance: 82pF Features: High Q, Low Loss Lead Spacing: * Lead Style: * Mounting Type: * Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Package / Case: * Ratings: - Series: ERB Size / Dimension: * Temperature Coefficient: C0G, NP0 Thickness: * Tolerance: В±2% Voltage - Rated: 250V