Результаты поиска ERA-6YEB111V
Найдено 1 результатов.
- Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components ERA-6YEB111V Case: 0805 (2012 metric) Composition: Metal Film Features: - Height: 0.020" (0.50mm) Lead Style: Surface Mount (SMD - SMT) Package / Case: 0805 (2012 Metric) Power (watts): 0.125W, 1/8W Resistance (ohms): 110 Resistance In Ohms: 110 Series: ERA-6Y Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Temperature Coefficient: В±25ppm/В°C Tolerance: В±0.1% RoHS: yes Resistance: 110 Ohms Power Rating: 100 mW Voltage Rating: 100 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Dimensions: 1.25 mm W x 2 mm L x 0.5 mm H Case Code - in: 0805 Case Code - mm: 2012 Case Height: 0.5 mm Case Length: 2 mm Case Width: 1.25 mm Factory Pack Quantity: 5000 Termination Style: SMD/SMT Other Names: ERA6YEB111V, P110ZTR