Результаты поиска EEU-HD1E102
Найдено 2 результатов.
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation EEU-HD1E102 RoHS: yes Lead Style: Straight Capacitance: 1000 uF Tolerance: 20 % Voltage Rating: 25 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 105 C Termination Style: Radial Case Diameter: 10 mm Case Length: 16 mm Lead Spacing: 5 mm Product: General Purpose Electrolytic Capacitors Series: HD Factory Pack Quantity: 200
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation EEU-HD1E102B RoHS: yes Lead Style: Straight Capacitance: 1000 uF Tolerance: 20 % Voltage Rating: 25 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 105 C Termination Style: Radial Case Diameter: 10 mm Case Length: 16 mm Lead Spacing: 5 mm Product: General Purpose Electrolytic Capacitors Series: HD Factory Pack Quantity: 500