Результаты поиска EEU-FM1H821S
Найдено 4 результатов.
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation EEUFM1H821S Capacitance: 820µF Capacitance Tolerance: ± 20% Capacitor Dielectric Type: Aluminium Electrolytic Diameter: 16mm Height: 20mm Life Time @ Temperature: 5000 Hours @ 105°C Series: FM Voltage Rating: 50V
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components EEU-FM1H821S Capacitance: 820ВµF Esr (equivalent Series Resistance): - Features: General Purpose Height: 0.787" (20.00mm) Impedance: 19 mOhm Lead Spacing: 0.295" (7.50mm) Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105В°C Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -40В°C ~ 105В°C Package / Case: Radial, Can Ripple Current: 2.87A Series: FM Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm) Surface Mount Land Size: - Tolerance: В±20% Voltage Rating: 50V RoHS: yes Operating Temperature Range: - 40 C to + 105 C Termination Style: Radial Case Diameter: 16 mm Case Length: 20 mm Product: Low Impedance Electrolytic Capacitors Dissipation Factor DF: 0.1 Load Life: 5000 hr Factory Pack Quantity: 100 Other Names: EEUFM1H821S, P12404
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components EEU-FM1H821SB Capacitance: 820ВµF Esr (equivalent Series Resistance): - Features: General Purpose Height: 0.787" (20.00mm) Impedance: 19 mOhm Lead Spacing: 0.295" (7.50mm) Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105В°C Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -40В°C ~ 105В°C Package / Case: Radial, Can Ripple Current: 2.87A Series: FM Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm) Surface Mount Land Size: - Tolerance: В±20% Voltage Rating: 50V RoHS: yes Lead Style: Straight Operating Temperature Range: - 40 C to + 105 C Termination Style: Radial Case Diameter: 16 mm Case Length: 20 mm Product: Low Impedance Electrolytic Capacitors Dissipation Factor DF: 0.8 Load Life: 5000 hr Factory Pack Quantity: 250 Voltage Rating DC: 50 V Other Names: EEUFM1H821SB