Результаты поиска EEU-FM1C681LB
Найдено 2 результатов.
  • Panasonic - ECG — CAP 680UF 16V ELECT FM RADIAL
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components EEU-FM1C681LB Capacitance: 680?µF Esr (equivalent Series Resistance): - Features: General Purpose Height: 0.787" (20.00mm) Impedance: 30 mOhm Lead Spacing: 0.197" (5.00mm) Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105?°C Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -40?°C ~ 105?°C Package / Case: Radial, Can Ripple Current: 1.56A Series: FM Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm) Surface Mount Land Size: - Tolerance: ?±20% Voltage Rating: 16V Other Names: EEUFM1C681LB