Результаты поиска EEU-FM0J152B
Найдено 1 результатов.
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components EEU-FM0J152B Capacitance: 1500ВµF Esr (equivalent Series Resistance): - Features: General Purpose Height: 0.787" (20.00mm) Impedance: 19 mOhm Lead Spacing: 0.197" (5.00mm) Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105В°C Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -40В°C ~ 105В°C Package / Case: Radial, Can Ripple Current: 2.18A Series: FM Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm) Surface Mount Land Size: - Tolerance: В±20% Voltage Rating: 6.3V RoHS: yes Termination Style: Radial Case Diameter: 10 mm Case Length: 20 mm Product: Low Impedance Electrolytic Capacitors Factory Pack Quantity: 500 Other Names: EEUFM0J152B