Результаты поиска EET-HC2E471KA
Найдено 1 результатов.
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation EET-HC2E471KA RoHS: yes Capacitance: 470 uF Tolerance: 20 % Voltage Rating: 250 V ESR: 0.353 Ohms Operating Temperature Range: - 40 C to + 105 C Series: TSHC Diameter: 30 mm Length: 25 mm Lead Spacing: 10 mm Product: General Purpose Electrolytic Capacitors Dissipation Factor DF: 15 Load Life: 2000 hr Number of Pins: 2 Ripple Current: 1.4 A Factory Pack Quantity: 200 Termination Style: Snap In Test Frequency: 120 Hz