Результаты поиска EEE-TK1J331AM
Найдено 3 результатов.
  • Panasonic Corporation —
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components EEE-TK1J331AM Capacitance: 330ВµF Esr (equivalent Series Resistance): 180.0 mOhm Features: General Purpose Height: 0.650" (16.50mm) Lead Spacing: - Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 125В°C Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40В°C ~ 125В°C Package / Case: Radial, Can - SMD Ripple Current: 500mA Series: TK Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm) Surface Mount Land Size: 0.670" L x 0.670" W (17.00mm x 17.00mm) Tolerance: В±20% Voltage Rating: 63V RoHS: yes ESR: 0.18 Ohms Operating Temperature Range: - 40 C to + 125 C Dimensions: 16 mm Dia. x 16.5 mm L x 19 mm H Product: High Temp Electrolytic Capacitors Dissipation Factor DF: 0.12 Load Life: 2000 hr Factory Pack Quantity: 125 Termination Style: SMD/SMT Other Names: EEETK1J331AM, PCE4906TR