Результаты поиска EEE-TK1A472AM
Найдено 2 результатов.
  • Panasonic Corporation —
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components EEE-TK1A472AM Capacitance: 4700ВµF Esr (equivalent Series Resistance): 75.0 mOhm Features: General Purpose Height: 0.650" (16.50mm) Lead Spacing: - Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125В°C Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40В°C ~ 125В°C Package / Case: Radial, Can - SMD Ripple Current: 1.3A Series: TK Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm) Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Tolerance: В±20% Voltage Rating: 10V Other Names: EEETK1A472AM, PCE4876TR