Результаты поиска EEE-HAJ152UAP
Найдено 4 результатов.
  • Panasonic Corporation —
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation EEE-HAJ152UAP RoHS: yes Capacitance: 1500 uF Tolerance: 20 % Voltage Rating: 6.3 V Operating Temperature Range: - 40 C to + 105 C Dimensions: 10 mm Dia. x 10.2 mm L Product: General Purpose Electrolytic Capacitors Series: HA Factory Pack Quantity: 500 Termination Style: SMD/SMT Other Names: EEEHAJ152UAP, PCE4719TR