Результаты поиска EEE-HA1E470WP
Найдено 3 результатов.
  • Panasonic Corporation —
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components EEE-HA1E470WP Capacitance: 47ВµF Esr (equivalent Series Resistance): - Features: General Purpose Height: 0.213" (5.40mm) Lead Spacing: - Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105В°C Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40В°C ~ 105В°C Package / Case: Radial, Can - SMD Ripple Current: 70mA Series: HA Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm) Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tolerance: В±20% Voltage Rating: 25V Other Names: EEEHA1E470WP, PCE4206TR