Результаты поиска EEE-FK1A221P
Найдено 3 результатов.
  • Panasonic — ALUMINUM ELEECTROLYTIC CAPACITORS/FK
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation EEE-FK1A221P Capacitance: 220 uF Dimensions: 8 mm Dia. x 6.2 mm L Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Operating Temperature Range: - 55 C to + 105 C Product: Aluminum Electrolytic Capacitors Termination Style: SMD/SMT Tolerance: 20 % Voltage Rating: 10 Volts RoHS: yes Factory Pack Quantity: 1000