Результаты поиска EEE-FC1H3R3R
Найдено 3 результатов.
  • Panasonic Corporation —
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components EEE-FC1H3R3R Capacitance: 3.3ВµF Esr (equivalent Series Resistance): - Features: General Purpose Height: 0.213" (5.40mm) Impedance: 5 Ohm Lead Spacing: - Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105В°C Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40В°C ~ 105В°C Package / Case: Radial, Can - SMD Ripple Current: 30mA Series: FC Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm) Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tolerance: В±20% Voltage Rating: 50V Other Names: EEEFC1H3R3R, PCE4019TR