Результаты поиска EEE-FC0J221AP
Найдено 4 результатов.
  • Panasonic Corporation —
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components EEE-FC0J221AP Capacitance: 220ВµF Esr (equivalent Series Resistance): - Features: General Purpose Height: 0.244" (6.20mm) Impedance: 400 mOhm Lead Spacing: - Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105В°C Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40В°C ~ 105В°C Package / Case: Radial, Can - SMD Ripple Current: 230mA Series: FC Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm) Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tolerance: В±20% Voltage Rating: 6.3V RoHS: yes Operating Temperature Range: - 40 C to + 105 C Dimensions: 8 mm to 10 mm Dia. Product: Low Impedance Electrolytic Capacitors Factory Pack Quantity: 1000 Termination Style: SMD/SMT Other Names: EEEFC0J221AP, PCE4333TR