Результаты поиска EEE-1HS2R2SR
Найдено 4 результатов.
  • Panasonic Corporation —
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components EEE-1HS2R2SR Capacitance: 2.2ВµF Esr (equivalent Series Resistance): - Features: General Purpose Height: 0.213" (5.40mm) Lead Spacing: - Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85В°C Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40В°C ~ 85В°C Package / Case: Radial, Can - SMD Ripple Current: 8mA Series: VS Size / Dimension: 0.118" Dia (3.00mm) Surface Mount Land Size: 0.130" L x 0.130" W (3.30mm x 3.30mm) Tolerance: В±20% Voltage Rating: 50V RoHS: yes Operating Temperature Range: - 40 C to + 85 C Dimensions: 3 mm Dia. x 5.4 mm L Product: Aluminum Electrolytic Capacitors Factory Pack Quantity: 2000 Termination Style: SMD/SMT Other Names: EEE1HS2R2SR, PCE3937TR