Результаты поиска EEE-1HA2R2AR
Найдено 3 результатов.
  • PANASONIC [Panasonic Semiconductor] — Aluminum Electrolytic Capacitors/ S
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components EEE-1HA2R2AR Capacitance: 2.2ВµF Esr (equivalent Series Resistance): - Features: General Purpose Height: 0.213" (5.40mm) Lead Spacing: - Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85В°C Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40В°C ~ 85В°C Package / Case: Radial, Can - SMD Ripple Current: 16mA Series: VS Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm) Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tolerance: В±20% Voltage Rating: 50V RoHS: yes Operating Temperature Range: - 40 C to + 85 C Dimensions: 4 mm Dia. x 5.4 mm L x 5.5 mm H Product: High Temp Electrolytic Capacitors Capacitance - nF: 2200 nF Dissipation Factor DF: 0.12 Leakage Current: 3 uA Load Life: 2000 hr Factory Pack Quantity: 2000 Termination Style: SMD/SMT Other Names: EEE1HA2R2AR, PCE4615TR