Результаты поиска EEE-0JA102UP
Найдено 4 результатов.
  • Panasonic Corporation —
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components EEE-0JA102UP Capacitance: 1000ВµF Esr (equivalent Series Resistance): - Features: General Purpose Height: 0.402" (10.20mm) Lead Spacing: - Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85В°C Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40В°C ~ 85В°C Package / Case: Radial, Can - SMD Ripple Current: 500mA Series: VS Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm) Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tolerance: В±20% Voltage Rating: 6.3V Product Category: Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD RoHS: yes Operating Temperature Range: - 40 C to + 85 C Dimensions: 8 mm Dia. x 10.2 mm L Product: Aluminum Electrolytic Capacitors Factory Pack Quantity: 500 Termination Style: SMD/SMT Other Names: EEE0JA102UP, PCE3855TR