Результаты поиска EEA-GA1H150
Найдено 6 результатов.
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components EEA-GA1H150 Capacitance: 15?µF Esr (equivalent Series Resistance): - Features: General Purpose Height: 0.276" (7.00mm) Lead Spacing: 0.098" (2.50mm) Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105?°C Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -55?°C ~ 105?°C Package / Case: Radial, Can Ripple Current: 55mA Series: GA Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm) Surface Mount Land Size: - Tolerance: ?±20% Voltage Rating: 50V RoHS: yes Operating Temperature Range: - 55 C to + 105 C Termination Style: Radial Case Diameter: 6.3 mm Case Length: 7 mm Product: General Purpose Electrolytic Capacitors Leakage Current: 7.5 uA Factory Pack Quantity: 200 Other Names: EEAGA1H150, P14511
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation EEAGA1H150H Capacitance: 15uF Construction: Radial Dcl: 3uA Lead Diameter (nom): 0.45mm Lead Spacing (nom): 2.5mm Lifetime: 1000 Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -55C to 105C Product Depth (mm): Not Requiredmm Product Diameter (mm): 6.3mm Product Height (mm): 7mm Product Length (mm): Not Requiredmm Ripple Current: 55mA Tolerance (+ Or -): 20% Type: Electrolytic Voltage: 50VDC
  • Panasonic Corporation —
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation EEA-GA1H150H RoHS: yes Capacitance: 15 uF Tolerance: 20 % Voltage Rating: 50 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 105 C Termination Style: Radial Case Diameter: 6.3 mm Case Length: 7 mm Lead Spacing: 2.5 mm Product: General Purpose Electrolytic Capacitors Factory Pack Quantity: 2000
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation EEA-GA1H150B RoHS: yes Capacitance: 15 uF Tolerance: 20 % Voltage Rating: 50 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 105 C Termination Style: Radial Case Diameter: 6.3 mm Case Length: 7 mm Lead Spacing: 2.5 mm Product: General Purpose Electrolytic Capacitors Factory Pack Quantity: 2000