Результаты поиска ECJ-2VB2D102K
Найдено 1 результатов.
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components ECJ-2VB2D102K Applications: General Purpose Capacitance: 1000pF Features: Low ESR Lead Spacing: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: 0805 (2012 Metric) Ratings: - Series: ECJ Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Temperature Coefficient: X7R Thickness: 0.85mm Tolerance: ?±10% Voltage - Rated: 200V Other Names: ECJ2VB2D102K, PCC1997TR