Результаты поиска ECH-U1H682GX5
Найдено 3 результатов.
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation ECHU1H682GX5 Capacitance: 0.0068?‚?µF Capacitance Tolerance: ?‚?± 2% Capacitor Case Style: 1206 Capacitor Dielectric Type: Polyphenylene Sulphide Life Time @ Temperature: 500 Hours @ 85?‚?°C Voltage Rating: 50VDC
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation ECH-U1H682GX5 Capacitance: 6800 pF Dimensions: 1.6 mm W x 3.2 mm L x 0.9 mm H Dissipation Factor Df: 0.6 Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Package / Case: 1206 (3216 metric) Product: Metallized Polyphenylene Sulfide Film Capacitors Series: ECHU(X) Termination Style: SMD/SMT Tolerance: 2 % Voltage Rating: 50 Volts RoHS: yes Product Type: SMD Capacitance - nF: 6.8 nF Capacitance - uF: 0.0068 uF Case Height: 0.9 mm Case Length: 3.2 mm Case Width: 1.6 mm Dissipation Factor DF: 0.6 Factory Pack Quantity: 3000 Type: Stacked Metallized Film Chip Capacitor