Результаты поиска ECH-U1C471GX5
Найдено 5 результатов.
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation ECH-U1C471GX5 Capacitance: 470 pF Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.7 mm H Dissipation Factor Df: 0.6 Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Package / Case: 0603 (1608 metric) Product: Metallized Polyphenylene Sulfide Film Capacitors Series: ECHU(X) Termination Style: SMD/SMT Tolerance: 2 % Voltage Rating: 16 Volts RoHS: yes Product Type: SMD Capacitance - nF: 0.47 nF Case Height: 0.7 mm Case Length: 1.6 mm Case Width: 0.8 mm Dissipation Factor DF: 0.6 Factory Pack Quantity: 4000 Type: Stacked Metallized Film Chip Capacitor