Результаты поиска ECE-A1EKS220
Найдено 10 результатов.
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation ECEA1EKS220 Capacitance: 22 ОјF Lead Free Status / Rohs Status: RoHS Compliant part Material, Element: Aluminum Electrolytic Temperature, Operating, Maximum: 85 В°C Temperature, Operating, Minimum: –40 В°C Termination: Radial Tolerance: В±20 % Voltage, Rating: 25 VDC
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components ECE-A1EKS220 Capacitance: 22ВµF Esr (equivalent Series Resistance): - Features: General Purpose Height: 0.197" (5.00mm) Lead Spacing: 0.098" (2.50mm) Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85В°C Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -40В°C ~ 85В°C Package / Case: Radial, Can Ripple Current: 55mA Series: KS Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm) Surface Mount Land Size: - Tolerance: В±20% Voltage Rating: 25V RoHS: yes Operating Temperature Range: - 40 C to + 85 C Termination Style: Radial Case Diameter: 6.3 mm Case Length: 5 mm Product: General Purpose Electrolytic Capacitors Dissipation Factor DF: 0.14 Load Life: 1000 hr Factory Pack Quantity: 200 Other Names: ECEA1EKS220, P976