Результаты поиска ECA-1JM100
Найдено 12 результатов.
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components ECA-1JM100 Capacitance: 10ВµF Esr (equivalent Series Resistance): - Features: General Purpose Height: 0.433" (11.00mm) Lead Spacing: 0.079" (2.00mm) Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85В°C Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -40В°C ~ 85В°C Package / Case: Radial, Can Ripple Current: 70mA Series: M Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm) Surface Mount Land Size: - Tolerance: В±20% Voltage Rating: 63V RoHS: yes Operating Temperature Range: - 40 C to + 85 C Termination Style: Radial Case Diameter: 5 mm Case Length: 11 mm Product: General Purpose Electrolytic Capacitors Dissipation Factor DF: 0.11 Load Life: 2000 hr Factory Pack Quantity: 200 Other Names: ECA1JM100, P5189
  • Panasonic Corporation —
  • Panasonic Corporation — Panasonic Corporation ECA-1JM100I Capacitance: 10uF Construction: Radial Dcl: 3uA Lead Diameter (nom): 0.5mm Lead Spacing (nom): 2.5mm Lifetime: 2000 Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -40C to 85C Product Depth (mm): Not Requiredmm Product Diameter (mm): 5mm Product Height (mm): 11mm Product Length (mm): Not Requiredmm Ripple Current: 70mA Tolerance (+ Or -): 20% Type: Electrolytic Voltage: 63VDC RoHS: yes Tolerance: 20 % Voltage Rating: 63 V Operating Temperature Range: - 40 C to + 85 C Termination Style: Radial Case Diameter: 5 mm Case Length: 11 mm Lead Spacing: 2.5 mm Product: General Purpose Electrolytic Capacitors Leakage Current: 3 uA Load Life: 2000 hr Series: ECA Factory Pack Quantity: 2000 Voltage Rating DC: 63 V