Результаты поиска ECA-1HHG102
Найдено 5 результатов.
  • Panasonic Electronic Components — Panasonic Electronic Components ECA1HHG102 Lead_time: 175 Pack_quantity: 200 Quantity: 17800 Capacitance: 1.00 mF Dielectric Material: Aluminum Electrolytic Mounting Type: Through Hole RoHS: Compliant Size-Height: 25.0 mm Voltage Rating (DC): 50.0 V
  • Panasonic Electronic Components — CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL