Результаты поиска DSPIC33FJ64GP802-E/MM
Найдено 3 результатов.
  • Microchip Technology — Microchip Technology DSPIC33FJ64GP802-E/MM Connectivity: CAN, IВІC, IrDA, LIN, SPI, UART/USART Core Processor: dsPIC Core Size: 16-Bit Data Converters: A/D 10x10b/12b, D/A 4x16b Eeprom Size: - ID_COMPONENTS: 1289990 Number Of I /o: 21 Operating Temperature: -40В°C ~ 125В°C Oscillator Type: Internal Package / Case: 28-QFN Peripherals: AC'97, Brown-out Detect/Reset, DMA, IВІS, POR, PWM, WDT Program Memory Size: 64KB (64K x 8) Program Memory Type: FLASH Ram Size: 16K x 8 Series: dsPICв„ў 33F Speed: 40 MIPs Voltage - Supply (vcc/vdd): 3 V ~ 3.6 V RoHS: yes Core: dsPIC Data Bus Width: 16 bit Data RAM Size: 16 KB Maximum Clock Frequency: 40 MHz Number of Programmable I/Os: 21 Number of Timers: 5 Operating Supply Voltage: 3.6 V, 3.9 V Maximum Operating Temperature: + 125 C Family / Core: dSPIC33 Interface Type: CAN/I2C/SPI/UART Minimum Operating Temperature: - 40 C On-Chip ADC: Yes Processor Series: DSPIC33F Product: DSCs Factory Pack Quantity: 61 Type: dSPIC33