Результаты поиска DSPIC33FJ128MC802-E/SO
Найдено 3 результатов.
  • Microchip Technology — Microchip Technology DSPIC33FJ128MC802-E/SO Connectivity: CAN, IВІC, IrDA, LIN, SPI, UART/USART Core Processor: dsPIC Core Size: 16-Bit Data Bus Width: 16 Bit Data Converters: A/D 6x10b/12b Device Core: dsPIC Eeprom Size: - Family Name: dsPIC33 ID_COMPONENTS: 1293009 Interface Type: CAN/I2C/SPI/UART Maximum Speed: 40 MHz Number Of I /o: 21 Number Of Programmable I/os: 21 Number Of Timers: 5 On-chip Adc: 6-chx10-bit|6-chx12-bit Operating Supply Voltage: 3.3 V Operating Temperature: -40В°C ~ 125В°C Oscillator Type: Internal Package: 28SOIC W Package / Case: 28-SOIC (7.5mm Width) Peripherals: Brown-out Detect/Reset, DMA, Motor Control PWM, QEI, POR, PWM, WDT Program Memory Size: 128KB (128K x 8) Program Memory Type: FLASH Ram Size: 16K x 8 Series: dsPICв„ў 33F Speed: 40 MIPs Voltage - Supply (vcc/vdd): 3 V ~ 3.6 V Product Category: Digital Signal Processors & Controllers - DSP, DSC RoHS: yes Core: dsPIC Data RAM Size: 16 KB Maximum Clock Frequency: 40 MHz Number of Programmable I/Os: 21 Number of Timers: 5 Maximum Operating Temperature: + 125 C Mounting Style: SMD/SMT Family / Core: dSPIC33 Minimum Operating Temperature: - 40 C On-Chip ADC: Yes Processor Series: DSPIC33F Product: DSCs Factory Pack Quantity: 27 Type: dSPIC33