Результаты поиска DRA-CN240A24
Найдено 6 результатов.
  • Crydom — Crydom DRA-CN240A24 Circuit: SPST-NO (1 Form A) Contact Form: DPST Control Voltage Range: 15 VDC to 30 VDC ID_COMPONENTS: 1935376 Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Load Current: 2A Load Current Rating: 2 A Load Voltage Rating: 240 V Mounting Style: DIN Rail Mounting Type: DIN Rail Off State Leakage Current (max): 4 mA On-state Resistance: - Output Device: AC Output Output Type: AC, Zero Cross Package / Case: Module Series: DRACN Termination Style: Screw Terminal Voltage - Input: 15 ~ 30VDC Voltage - Load: 0 ~ 240 V RoHS: yes Product Type: Industrial Mount Other Names: CC1750
  • Crydom — Crydom DRA-CN240A240 Contact Form: DPST Control Voltage Range: 190 VAC to 250 VAC Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Load Current Rating: 2 A Load Voltage Rating: 240 V Mounting Style: DIN Rail Off State Leakage Current (max): 4 mA Output Device: AC Output Package / Case: SIP SSR Termination Style: Screw RoHS: yes Product Type: Industrial Mount Series: DRACN