Результаты поиска DRA-CN240A05
Найдено 4 результатов.
  • Crydom — Crydom DRA-CN240A05 Circuit: SPST-NO (1 Form A) Contact Form: DPST Control Voltage Range: 3 VDC to 12 VDC ID_COMPONENTS: 1935388 Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Load Current: 2A Load Current Rating: 2 A Load Voltage Rating: 240 V Mounting Style: DIN Rail Mounting Type: DIN Rail Off State Leakage Current (max): 4 mA On-state Resistance: - Output Device: AC Output Output Type: AC, Zero Cross Package / Case: Module Series: DRACN Termination Style: Screw Terminal Voltage - Input: 3 ~ 12VDC Voltage - Load: 0 ~ 240 V RoHS: yes Product Type: Industrial Mount Other Names: CC1748