Результаты поиска DF9-13S-1V(32)
Найдено 6 результатов.
  • Hirose Electric — 1mm Pitch SMT Board to Board Connector(Standard Interface Connector Compliant with VESA FPDI-1)
  • Hirose Electric Co Ltd — CONN RECEPT 13POS 1MM SMD TIN