Результаты поиска DF2145BFA20V
Найдено 2 результатов.
  • Renesas Electronics — Renesas Electronics DF2145BFA20V Connectivity: IВІC, IrDA, SCI, X-Bus Core Processor: H8S/2000 Core Size: 16-Bit Data Converters: A/D 8x10b; D/A 2x8b Eeprom Size: - Number Of I /o: 74 Operating Temperature: -20В°C ~ 75В°C Oscillator Type: Internal Package / Case: 100-QFP Peripherals: PWM, WDT Program Memory Size: 256KB (256K x 8) Program Memory Type: FLASH Ram Size: 8K x 8 Series: H8В® H8S/2100 Speed: 20MHz Voltage - Supply (vcc/vdd): 4.5 V ~ 5.5 V