Результаты поиска DF11-14DP-2DSA(01)
Найдено 5 результатов.
  • Hirose Electric — 2mm Double-Row Connector (Product Compliant to UL/CSA Standard)
  • Hirose Electric Co Ltd —
  • Hirose Electric Co Ltd —
  • HRS (Hirose Electric) — HRS (Hirose Electric) DF11-14DP-2DSA(08) Type: Pin Headers Style/Orientation: Straight No of Positions: 14 Pitch: 2 mm Termination: Through Hole
  • Hirose Electric Co Ltd — CONN HDR 14POS 2MM THRU HOLE