Результаты поиска DEBE33A472ZB2B
Найдено 1 результатов.
  • Murata Electronics — Murata Electronics DEBE33A472ZB2B RoHS: yes Capacitance: 4700 pF Voltage Rating: 1 kV Tolerance: 20 % Temperature Coefficient / Code: E Lead Spacing: 5 mm Case Diameter: 9 mm Operating Temperature Range: - 25 C to + 85 C Brand: Murata Electronics Product: High Voltage Ceramic Disc Capacitors Series: DEB Factory Pack Quantity: 3000 Termination Style: Radial